Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Woski zapachowe to niewielkie porcje wosku z dodatkiem pięknych zapachów olejków eterycznych, które po roztopieniu wprowadzają do wnętrza wspaniały aromat. Dają moc możliwości, dzięki którym Twój dom może pachnieć naprawdę wyjątkowo.

Wybierz zapachy, które już znasz lub spróbuj czegoś nowego. Miksuj, zmieniaj intensywność i baw się zapachem.

 

Woski zapachowe NOTO pięknie to małe porcje wosku sojowego używanego do zalewania klasycznych świec, bez knota i szklanego opakowania. Pachną intensywnie, w postaci stałej nadają się, np. do szafy lub szuflady. Przechowywanie ich w tych miejscach zapewni wspaniały zapach przy każdym otwarciu. Najlepszym sposobem na uwolnienie aromatu zamkniętego w woskach jest jednak roztopienie ich w kominku. Wosk umieszczony w górnej części kominka roztapiany jest przez płomień świecy ustawionej pod spodem. Parujące olejki roznoszą przyjemną woń po pomieszczeniu, nadając mu wspaniały zapach.

Woski zapachowe do kominka to wyroby rękodzielnicze, które stanowią ciekawą alternatywę powszechnie stosownych świec. Mogą być tworzone z podobnych do nich surowców - z parafiny lub z wosku sojowego. Mówiąc prościej - są to niewielkie porcje tych surowców, bez knota wewnątrz i zewnętrznego opakowania (np. szkła lub pojemnika). Przyjmują różne proste lub fantazyjne kształty i rozmiary, a w NOTO pięknie dostępne są w wielu różnych wariantach zapachowych. Szczegóły można znaleźć poniżej.

Tworzone z troską o ekologię i środowisko

Pochodzące od NOTO pięknie woski sojowe powstają nie tylko z dbałością o wysoką jakość oferowanego produktu, ale także z troską o środowisko. Wykorzystanie do ich produkcji naturalnego surowca, jakim jest wosk sojowy, gwarantuje bezpieczeństwo stosowania produktu i jego użytkowania w pobliżu dzieci, osób starszych (np. narażonych na choroby układu oddechowego) i zwierząt. Woski sojowe do kominka są ponadto biodegradowalne, a przed wysyłką do klienta pakowane są w sposób ekologiczny i przyjazny dla środowiska - bez użycia plastiku. Całość zapakowana jest bowiem w minimalistyczny karton, nadający się do recyklingu i ponownego wykorzystania. Dzięki tak zachowanej formie woski do kominka sprawdzą się również jako prezent - np. dla wielbiciela ekologicznego stylu życia.

Praktyczne i proste zastosowanie wosków sojowych

Sojowe woski zapachowe to prosty sposób na wypełnienie pomieszczenia ulubionym zapachem. By aromat, jaki one dają, rozprzestrzenił się intensywnie, wystarczy umieścić dowolną ilość produktu w górnej części kominka, tak zwanej - misie - i zapalić w jego dolnej części podgrzewacz typu tealight (najlepiej bezzapachowy, by uniknąć wymieszania się kompozycji zapachowych z poszczególnych wosków). Tak niewiele trzeba, by cieszyć się pięknym zapachem! Co więcej, woski sojowe do kominka to, jak się czasem okazuje, rozwiązanie bardziej praktyczne niż świeca. Intensywność ich zapachu można bowiem samodzielnie regulować - zwiększając lub zmniejszając ilość wosków w kominku. To również doskonała metoda na testowanie nowych zapachów - ich cena jest często bardziej przystępna niż świecy, szybciej można je też zużyć w przypadku, jeśli wybrany zapach niekoniecznie spełnia nasze oczekiwania lub odpowiada naszym indywidualnym preferencjom zapachowym. Warto również wspomnieć, że poszczególne woski sojowe do kominka można ze sobą łączyć i samodzielnie tworzyć własne, oryginalne kompozycje zapachowe. Zaletą produktu, a zarazem cechą decydującą o jego konkurencyjności, jest również fakt, iż woski sojowe można - w przeciwieństwie do świec - zgasić w dowolnym momencie (świece należy palić prawidłowo co najmniej przez 4 godziny, od momentu całkowitego rozpuszczenia się jej powierzchni, tzw. tafli).

Bogactwo kompozycji zapachowych

Sojowe woski zapachowe do kominka produkowane przez NOTO pięknie dostępne są w kilku wersjach zapachowych, spośród których każdy znajdzie swoją ulubioną. Wśród najpopularniejszych kompozycji odnaleźć można woski do kominka o aromacie korzennych ciasteczek, cytrusowe, lawendowe czy waniliowe. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl